Meral Kaplan: Başarı Dolu Kariyeri ve Güçlü Duruşuyla Gündemde

0
20

Meral Kaplan: Başarıları ve Hayatın İçindeki Yolculuk

Türk televizyon dünyasının tanınmış yüzlerinden biri olan Meral Kaplan, son günlerde hakkında çıkan haberlerle gündeme gelmeye devam ediyor. Kırklareli’de 8 Nisan 1984 tarihinde doğan Kaplan, genç yaşta oyunculuk kariyerine adım atmış ve televizyon ekranlarının vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelmiştir.

Eğitimine Trakya Üniversitesi’nde Turizm ve Otelcilik üzerine aldığı eğitimle başlayan Meral Kaplan, üniversite hayatını tamamladıktan sonra İstanbul’a taşınarak diksiyon eğitimi almış ve pek çok deneyimli oyuncu koçuyla çalışmıştır.

2006 yılında “Sevda Çiçeği” dizisi ile büyük bir çıkış yapan Kaplan, Nazan karakteri ile izleyicinin gönlünde taht kurdu. Bu rolün ardından Yıldız Çağrı Atiksoy, Ali Sürmeli, Atilla Olgaç, Kayra Senocak ve Barış Çakmak gibi usta oyuncularla birlikte “Yağmurdan Sonra” dizisinde Gülçin karakterine hayat verdi. Aynı zamanda 2009 yılında “Adab-ı Muaşeret” filminde Yeliz karakteriyle beyaz perdede boy gösterdi. “Sevda Çiçeği,” “En En Son Babalar Duyar,” “Ateşten Kağıtlar,” ve “Gecekondu” gibi dizi ve filmlerdeki performansları ile dikkatleri üzerine çekmeye devam etti.

Oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatıyla da ilgi odağı olan Meral Kaplan, iş adamı Erhan Kiani ile 2011 yılında evlendi. 2015 yılında dünyaya gelen kızlarıyla ailelerini genişleten çift, 2018 yılında şiddetli geçimsizlik nedeniyle ayrılık kararı almıştı.

Meral Kaplan, hem oyunculuk kariyerindeki başarısıyla hem de özel hayatındaki güçlü duruşuyla dikkat çekmeye devam ediyor. Bu defa iş dünyasında da adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Elite Dergisi‘nin yeni sayısının kapağında yer alarak, kariyerinin ve hayatının bir kesitini okurlarla paylaşacak. Meral Kaplan’ın kariyerine, hayata bakışına ve gelecek planlarına dair tüm detayları, Elite Dergisi’nin özel sayısında bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz