Günlük burç yorumları (18 Ağustos 2023)

0
11

Günlük burç yorumları (18 Ağustos 2023)

Murat İpek’ten 18 Ağustos 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Başak burcunda ilerlemesine devam ediyor. Sağlık konularında bir şeyler yapmak istiyorsanız o gün bugündür diyebilirim. İyi bakın kendinize.
KOÇ 
Daha fazla uyarıma ve daha fazla eğlenceye ihtiyacınız var. Günün sonunda romantik bir akşam yemeğiyle kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
BOĞA 
Şüpheleriniz varsa, ama bunlar hakkında konuşmak istemiyorsanız, dikkatlice kontrol etmelisiniz çevrenizdekileri. Ayrıca size büyük bir fırsat sunulacak.
İKİZLER
Yaratıcılık emrinize amadedir ve kesinlikle yeni yaklaşımlar için size hizmet edecektir. İyi konuştuysanız, çabalarınızı çevreniz fazlasıyla ödüllendirecektir.
YENGEÇ
Muhtemelen fark etmediğiniz bazı eksiklikleriniz var, bu yüzden yaptığınız harcamaları hatırlasanız ve hesap yapsanız iyi olur. Kontrollü olun derim.
ASLAN 
Bugün çok güzel konuşacaksınız, bu yüzden uzun konuşmalar veya aşk cümleleri ile kendinizi ve çevrenizi şımartın ve kesinlikle etkileyeceksiniz.
BAŞAK 
Son zamanlarda, özellikle finansal açıdan, birinin sizinle dalga geçtiği hissine kapılıyor musunuz? Huzur içinde uyumak istiyorsanız hesabınızı kontrol et!
TERAZİ
Bugün bir şeyleri yaparken çılgın olmayın, sakinlik ve derinlemesine düşünmeyle de aynı şekilde yapılması gerekenleri yapabilirsiniz. Sakin, sakin…
AKREP
Vücudunuza iyi bakmanız ve belki de bazı güzellik bakımlarının keyfini çıkarmanız harika bir fikir olacaktır. Zihninize de iyi geleceğini göreceksiniz.
YAY 
Bugün oldukça huzurlu bir gün olacağa benziyor ve bu size sıkıcı gelmekten çok sevindirmeli, çünkü yakında yorucu ve stres dolu günler sizi bekliyor.
OĞLAK 
Bugün yapacak o kadar çok şeyiniz olur ki seçemezsiniz. Pekala, gökyüzü kesinlikle televizyon izlemekten kaçınmanızı söylüyor. Dikkate alın.
KOVA 
Bugün sizi pohpohlayıcı yorumlar duyacaksınız ama sizi eskisi kadar memnun etmeyecek şeyler de duyabilirsiniz. Ne de olsa herkesi memnun edemezsiniz.
BALIK 
Bugün muhtemelen biraz boş zamanınız olacak ama nasıl kullanılacağı konusunda bir ikilemle karşı karşıya kalacaksınız. İlk işten başlayın hemen.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz