Günlük burç yorumları (12 Ağustos 2023)

0
34

Günlük burç yorumları (12 Ağustos 2023)

Murat İpek’ten 12 Ağustos 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, Yengeç burcunda hareketine devam ediyor. Yemek, mutfak, alışveriş konularına sıkı bir giriş yapabilirsiniz bugün.  
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Modunuzu bugün düşürecek kişiden uzaklaşmaya çalışın, ancak kibarca, sizi bütün gün ona bağlı kalmaktan, kurtarabilecek makul bir bahane bulun.
BOĞA
Bugün cesaretinizi toplamalı ve size verilecek görevlerle korkmadan yüzleşmelisiniz. Kendinizi hazır hissetmeseniz bile, inisiyatif almalısınız.
İKİZLER
Bugün bir cesaret sınavıyla karşı karşıya kalacaksınız, yani geçerli sonuçlar elde etmek istiyorsanız duygularınızı ortaya dökmeniz gerekecek.
YENGEÇ
Bugün hiçbir rahatsızlık duymadığınızı göreceksiniz ve insanlar yeteneğinizi ve bağlılığınızı fark etmeye başlayacak. Kendinize güvenin biraz.
ASLAN
Başkalarının sizin hakkınızda söylediklerini dinlememeye çalışın, onlar sizi işinizi yargılayacak kadar tanımıyorlar. Bu nedenlerle başkalarının iradesine teslim olmayın.
BAŞAK
Bugün kendinize olan güveninizi artıracak bir onaylanma duygusu hissedeceksiniz. Günün sonunda her şey daha kolay görünecek gözünüze.
TERAZİ
Günümüzde işler tam olarak istediğiniz gibi gitmeyecek çünkü önünüze engel olacak çok fazla belirsizlik olacak. Şimdi hangi yolu seçeceğinize karar verin
AKREP
Bugün biraz terk edilmiş hissedeceksiniz ve arkadaş gibi görünenler kendilerini inkar edecekler. Aslında düşündüğünüzden daha az trajik bir durum bu!
YAY
Kendi hayatınızda ve başkalarının hayatlarında gerçekten değişiklikler başlatabilirsiniz. Kendinizi de itip kakmayın, başkalarını yönlendirmek için derim.
OĞLAK
Bugün başkalarının da sorumlulukları olduğunu ve günde yirmi dört saat yanınızda olamayacaklarını düşünmeniz gerekiyor.
KOVA
Çevrenizdeki insanlar içinde bulundukları durumdan memnunken siz bugün bunu değiştirmek için gerekirse her şeyi yapmalısınız. Mutluluk tanımı size özgü!
BALIK
Özellikle bir arkadaşınıza ne hediye alacağınızı düşünmeniz ve ona sürpriz yapmak isteyeceğiniz için bugün harika bir ruh hali içinde olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz